Marzysz o ponadczasowej balustradzie doskonale komponującej się zarówno z klasycznym jak i nowoczesnym budownictwem? Zależy Ci na szybkim osiągnięciu efektu końcowego, a jednocześnie korzystnej cenowo ofercie? A co jeśli powiemy Ci, że możesz zaoszczędzić jedno i drugie ? Poznaj nasze rozwiązanie – czyli słupki balustradowe ze stali nierdzewnej.

Zrób swoją wymarzoną balustradę szybciej

Słupki balustradowe stanowią podstawowy element konstrukcyjny każdej balustrady, dlatego nasza firma kładzie duży nacisk na jakość wykonania oraz staranność wykończenia każdego z elementów, a pomaga w tym najwyższej jakości materiał, z którego tworzony jest półprodukt. Przez wzgląd na rodzaj montażu słupki dzielą się na te montowane do podłogi oraz boczne montowane do boku np. klatki schodowej, nie zajmujące miejsca na powierzchni posadzki. Bogata oferta słupków w ofercie POSTAL pozwala na wybór odpowiedniego wyrobu zarówno w wykończeniu satynowym, jak i polerowanym. Cena gotowego słupka jest dużo bardziej korzystna niż łączna wartość pojedynczych elementów, co więcej nie zmarnujesz zbyt dużo czasu na montaż, dzięki zespoleniu ze sobą kilku elementów balustrady.

Nowoczesna balustrada ze stali nierdzewnej
Słupki balustradowe

Rodzaje słupków

Elementy składowe słupków balustradowych różnią się ze względu na rodzaj wypełnienia, jakie zostanie wybrane, tak by móc odpowiednio zamontować szkło lub wypełnienie z rurek nierdzewnych. Wypełnienie szklane wymaga dwóch uchwytów do szkła w każdym słupku górnego i dolnego, co oznacza, że jedna tafla szkła jest unieruchamiana za pomocą czterech uchwytów (należy uwzględnić grubość tafli szkła oraz konieczność zamocowania gumki pomiędzy taflą a uchwytem). Jeśli natomiast bierzesz pod uwagę wypełnienie nierdzewne – w słupku balustradowym znajdziesz uchwyty przelotowe do mocowania rurek lub prętów o różnych wymiarach. Pamiętaj również o funkcji poszczególnych słupków – lewe bądź prawe posiadają uchwyty z odpowiedniej strony do poprawnego zamocowania, a narożne podobnie jak środkowe posiadają uchwyty z dwóch stron pozwalające na właściwe połączenie elementów.

Balustrada ze stali nierdzewnej

Balustrady nierdzewne  z wypełnieniem poziomym lub szklanym są rozwiązaniem na długie lata, ponieważ cechuje je niezwykła elegancja i prostota. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą słupków, pozwalających zaoszczędzić czas i pieniądze,  ciesząc się gotową konstrukcją szybciej i na dłużej.

Słupek balustradowy ze stali nierdzewnej N31.1728.4BP

N31.1728.4BP

Słupek balustradowy ze stali nierdzewnej N31.2469.4ES

N31.2469.4ES

Słupek balustradowy ze stali nierdzewnej N31.1910.4BS

N31.1910.4BS

Słupek balustradowy ze stali nierdzewnej N31.3179.4ES

N31.3179.4ES