Zastosowanie rozety kutej

Ogrodzenia kute są jednymi z najbardziej pożądanych i jednocześnie oryginalnych rozwiązań na rynku. Zachwycają estetyką, tworząc spójną całość z aranżacją wokół domu. Są trwałe i nie ograniczają przestrzeni, a ręcznie wykonane elementy urzekają nie tylko niepowtarzalnością wzorów, ale również precyzją wykonania i niemal realistycznym wyglądem.  Wykonanie ogrodzenia z wieloelementowych kompozycji kutych nie musi zająć dużo czasu – dowiedz się więcej o gotowych rozetach z naszej oferty.

 

Precyzja równa czasochłonności

Ręczne wykonanie i dopasowanie elementu kutego, by stworzyć spójny efekt końcowy jest bardzo czasochłonne. Niektóre wzory posiadają skomplikowane elementy, które w kowalstwach artystycznych są wykuwane na gorąco. Należy odpowiednio dogiąć blachę, posiadać wyobrażenie przestrzenne, by skomponować estetyczną całość. Niemal każdy z elementów składowych gotowej rozety wielkoformatowej jest dostępny jako samodzielny artykuł. Możesz więc sam stworzyć wypełnienie przęseł ogrodzenia lub balustrady, lecz z pewnością te czynności będą wymagały wiele pracy i cierpliwości.

 

Zastosowanie rozety jako wypełnienie bramy

Gotowa rozeta jako alternatywa

Chciałbyś jak najszybciej cieszyć się efektownym ogrodzeniem? Rozwiązaniem będzie wybór gotowej rozety spośród wielu wzorów, które posiadamy w swojej ofercie. Ze względu na duży rozmiar (nawet do 800x2000 mm) taka rozeta może być wypełnieniem całego przęsła. Wystarczy zespawać ją z ramą furtki, czy płotu tak by połączyć w całość i … gotowe. Należy pamiętać o najistotniejszej kwestii wizualnej, jaką jest odpowiednie dobranie grubości pręta bazowego (np. rama furtki) tak by wykonana rozeta była podobnych rozmiarów, a nie np. ze znacznie cieńszego materiału. Gotowe rozety wykonane są z prętów różnej grubości, z pewnością więc dopasujesz produkt, który idealnie połączy się z Twoim ogrodzeniem.

 

Gotowa rozeta pozwoli na zmniejszenie pracochłonności i co za tym idzie – skrócenie czasu wykonania działań. Pamiętaj również, że wykończenie zależy od Ciebie. Rozety z naszej oferty są sprzedawane w stanie surowym – przeznaczonym do dalszej obróbki tak by ogrodzenie było spójne wizualnie.

Zapoznaj się z naszymi rozetami:

 

 

Rozeta 13.025 Rozeta 13.198 Rozeta 13.249Rozeta 13.094Rozeta 13.104