Czy wiesz, że w Polsce średnio co 8 minut złodziej próbuje włamać się do czyjegoś domu lub mieszkania? Daje to ogromny wynik blisko 70 tysięcy włamań rocznie. Nie daj się włamywaczowi i odpowiednio zabezpiecz swoją posesję przed wtargnięciem nieproszonego gościa. Poznaj właściwości ogrodzeniowej listwy antywłamaniowej.

 

Okazja czyni złodzieja

Często zapominasz o zakluczeniu drzwi przebywając w zakamarkach domu lub na ogrodzie, śpisz przy otwartych oknach, nie zwracasz uwagi na domknięcie bramy wjazdowej lub furtki? Pamiętaj, że okazja czyni złodzieja, a Ty masz realny wpływ na podniesienie bezpieczeństwa swojego domu. Świadomość zagrożenia jest coraz powszechniejsza, a co za tym idzie ludzie montują okna o podwyższonej odporności, rolety zewnętrzne, czy wzmocnione zamki w drzwiach wejściowych zabezpieczające przed wyważeniem, jednak by czuć się w pełni bezpiecznie nie należy dopuścić do pojawienia się nieproszonego gościa na prywatnym terenie, a na pierwszej linii ognia stoi… ogrodzenie. To pierwsza przeszkoda, jaką potencjalny włamywacz mus pokonać, by dostać się do wnętrza domu. Przez standardowo wykonaną bramę łatwo jest przeskoczyć, warto więc pomyśleć o jego dodatkowym wzmocnieniu jakim jest:

Ogrodzeniowa listwa antywłamaniowa

Wybierz ogrodzeniową listwę antywłamaniową wykonaną z najwyższej jakości blachy stalowej i zakończoną ostrymi ząbkami. Produkt występuje w odcinkach 2-metrowych, ale można dociąć go na pożądany wymiar tak, by idealnie dopasować do wymiarów furtki, czy bramy. Listwa jest bardzo łatwa w montażu – wystarczy ją przyspawać go górnej krawędzi ruchomych elementów ogrodzenia, a dzięki możliwości pomalowania dowolnym kolorem farby do metalu niemalże całego opłotowania – listwa wkomponuje się w ogrodzenie tworząc jego integralną całość. Montaż zajmie kilka chwil, ale pamiętaj by do spawania użyć rękawic i okularów spawalniczych albo przyłbicy, a najlepiej zleć pracę specjaliście w tej dziedzinie.

Zastosowanie listwy antywłamaniowej

Jeśli nie chcesz znaleźć się na liście potencjalnego włamywacza zachęcamy do zamontowania ogrodzeniowej listwy antywłamaniowej, stanowiącej estetyczną formę zabezpieczenia Twojej posesji. Ten funkcjonalny środek zapobiegawczy nie obciąży domowego budżetu dzięki niskiej cenie, a najwyższej jakości materiał zapewni ochronę posesji na długie lata.

Zapoznaj się z oferowanym przez nas produktem:

Listwa antywłamaniowa 61.095

<< Ogrodzeniowa listwa antywłamaniowa

 

H33/L2000/3L
indeks 61.095