Wyjątkowy design z chromowanym wykończeniem, sygnalizacja LED dla wygody sparowania urządzenia, a przede wszystkim kompatybilność z wiodącymi markami automatyki – to największe zalety gadżeciarskich pilotów.

Nie sentymenty a funkcjonalność

Nie musisz już przywiązywać się do jednej marki, której bramę posiadasz. Jeśli przyszedł czas na wymianę pilota zachęcamy do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie. Wyjątkowo korzystna cena i funkcjonalność, dzięki której możesz obsługiwać kilka urządzeń za pomocą jednego pilota z pewnością przekonają Cię, że jest to obecnie najlepszy produkt na rynku. Doskonale sprawdza się tutaj nowa funkcja BI:KLIK, dzięki czemu możesz obsłużyć nawet 12 urządzeń za pomocą jednego pilota. . Jak to działa? Każdy z przycisków jest zaprogramowany tak, by zapamiętać fale radiowe dwóch urządzeń – a każde z nich można uruchomić klikając ten sam przycisk jedno lub dwukrotnie. Dzięki temu pilot 2-kanałowy obsłuży aż 4 urządzenia, a pilot 6-kanałowy zapamięta 12 urządzeń. Dzięki tej funkcji możesz zarządzać każdym domowym sprzętem programowanym na fale radiowe takim jak bramy czy rolety okienne.

Często gubisz pilota? Jest na to sposób

Zdarza się, że niewielkich rozmiarów przedmioty czasem się gubią. By nie dopuścić do takich sytuacji zachęcamy do wyboru pilota specjalnego do wbudowania w samochodzie lub podłączanego do zapalniczki samochodowej. Oba rodzaje możesz zaprogramować tak, by zarządzać kilkoma urządzeniami – w zależności od wybranego modelu. Są też łatwe w obsłudze, można je podłączyć do każdego przełącznika w aucie, np. do świateł.

Zobacz nasze piloty