Technologia zawładnęła współczesnym światem – słyszymy o kolejnych nowinkach, modnych gadżetach i automatyzowaniu przedmiotów w celu ułatwiania wykonywania codziennych czynności. Ty też masz w domu wiele urządzeń, a do każdego przypisany jest specjalnie dedykowany pilot ? Ciągle je gubisz albo zapominasz, który pilot jest przypisany do jakiego urządzenia ? To już przeszłość – poznaj nasze nowości i zacznij obsługiwać wiele sprzętów za pomocą jednego nadajnika Proxima.

Kompatybilność czyli współpraca wszystkich sprzętów

Wracając do domu szukasz pilota od bramy wjazdowej, pilota od bramy garażowej, gdzieś w kieszeni powinieneś też mieć jeszcze jeden, za pomocą którego podniesiesz rolety okienne… Możesz o tym zapomnieć i ułatwić swoje życie. Najistotniejszą funkcją nowych pilotów z naszej oferty jest ich kompatybilność z wiodącymi markami automatyki. Pozwala to na zamienienie kilku pilotów w jeden uniwersalny i zaprogramowanie wszystkich urządzeń obsługiwanych przez fale radiowe. Wybierając nadajnik z nowej oferty możesz sprawdzić z jakimi systemami jest on kompatybilny tak, by najlepiej dostosować go do własnych potrzeb. Niezbędne oznaczenie znajduje się na tekturowym opakowaniu pilota, jest również wygrawerowane na jego tylnej części, pomocna będzie także sygnalizacja diodowa LED. Po przytrzymaniu odpowiedniej kombinacji klawiszy dioda wybłyska kod systemu zgodny z tabelą kompatybilności.

Obsługuj aż do 12 urządzeń, czyli funkcja BI:KLIK

Piloty zostały wyposażone w wyjątkowo wygodną funkcję BI:KLIK, umożliwiającą zaprogramowanie każdego z przycisków na obsługę dwóch niezależnych urządzeń lub jednego urządzenia stosując jedno kliknięcie do jego otwarcia, a dwóch szybkich kliknięć – do zamknięcia. W ten sposób pilot 2-przyciskowy obsłuży do 4 urządzeń, pilot 4 przyciskowy – do 8 urządzeń, a odpowiednio pilot 6-przyciskowy – aż do 12. BI:KLIK jest dużo wygodniejszy od wersji pilotów z klapką zabezpieczającą, którą trzeba uprzednio odblokować, by użyć przycisków.

Pilot dwukrotnie mniejszy – czyli więcej znaczy mniej

Obsługiwanie większej ilości urządzeń za pomocą jednego pilota nie oznacza większej liczby kabelków i tym samym dużych rozmiarów samego pilota. Wręcz przeciwnie – dzięki wspomnianej wcześniej funkcji dwuklik, czyli podwójnemu programowaniu liczba przycisków jest ograniczona, a nadajniki zachowują swój niewielki rozmiar, co znacznie wpływa na komfort użytkowania. Na wygodę użytkowania ma również wpływ precyzja wykonania i kształt oraz wbudowane miejsce na zawieszkę, dzięki któremu można doczepić go do kluczy.

Tradycja czy nowoczesność – wybór należy do Ciebie

Piloty Proxima zachęcają nie tylko jakością wykonania i komfortem użytkowania. Przyciągają ciekawym rozwiązaniem wizualnym czyli połączeniem plastiku z chromowanym wykończeniem, co na pewno skupi uwagę gadżeciarzy. W nowej serii znajdziesz również piloty specjalne np. do wbudowania w samochodzie – możliwe do podłączenia do każdego przełącznika samochodowego np. świateł długich – oraz piloty montażu w gnieździe zapalniczki samochodu. Zarówno za pomocą pilotów tradycyjnych jak i specjalnych nadajników możesz sterować wszystkimi odbiornikami radiowymi. Wybierz to, co najlepsze dla Ciebie! Zapraszamy.

Zobacz nasze piloty