Czy wiesz, że produkcja elementów kutych wymaga niebywałej precyzji, by efekt końcowy zadowalał nie tylko wizualnie, ale również pod względem takich parametrów jak wymiary, czy waga produktu ? Przykładamy wagę, by elementy kute w ofercie Postal cechowały się najwyższą jakością, zadowalającą nawet najbardziej wymagających klientów. Stwórz ponadczasową balustradę zachwycającą stylem i elegancją.

Spójność aranżacji

Przy wyborze stylu balustrady z pewnością kierujesz się indywidualnymi upodobaniami, ale weź również pod uwagę spójność aranżacji. W zależności od stylu, w jakim wykonany jest dom możesz zdecydować się na wyrób drewniany, metalowy, nierdzewny, szklany lub kuty – przede wszystkim pamiętaj, aby wszystkie elementy konstrukcyjne i dekoracyjne wykonane były w jednym stylu, tak by efekt końcowy zachwycał wizualnie. W domach nowoczesnych najlepiej sprawdzą się delikatne mniej ozdobne rozwiązania, natomiast w przypadku budynków klasycznych, stylizowanych i reprezentacyjnych doskonale wpisują się ozdobne i masywne balustrady kute.

Stwórz własny projekt

Największą zaletą balustrad kutych jest ich oryginalność. Wielość wzorów i elementów dekoracyjnych pozwala na wykreowanie produktu według własnych upodobań. Możesz wybierać spośród koszyków, tralek, szyszek, czy grotów. Elementy dekoracyjne cechują się realistycznym oddaniem szczegółów i precyzją wykonania. Pamiętaj, że każdy produkt kuty z naszej oferty Postal jest wykonany ze stali surowej i przeznaczony do dalszej obróbki. Widoczne miejsca spawań wynikające z obróbki materiału możesz zakryć np. specjalnymi ozdobnymi zakuwkami, które pozwolą osiągnąć lepszy efekt wizualny. Gotowe wyroby przeznaczone na zewnątrz budynków polecamy zabezpieczyć poprzez cynkowanie ogniowe, zapewniające wieloletnią ochronę przed korozją, wilgocią. W naszej ofercie znajdziesz także szeroką gamę farb przeznaczonych do metalu, przy pomocy których z łatwością zabezpieczysz balustradę przed korozją na wiele lat. Balustrada będzie trwała i odporna na czynniki zewnętrzne.

Bezpieczeństwo 

Bezpieczeństwo nie jest sprzeczne z estetyką, stalowe elementy są niezwykle trwałe i stabilne, co pozwoli na prawidłowe zabezpieczenie przestrzeni. Jeśli posiadasz małe dzieci albo planujesz postawić balustradę w budynku użyteczności publicznej pamiętaj o wąskim rozstawie między prętami. Dodatkowym wypełnieniem pomiędzy nimi są dekoracje, dzięki czemu balustrada może być dość gęsto zdobiona, jeśli zachodzi taka potrzeba. W ten sposób przyciągnie wzrok jako element oryginalny i wyszukany.

Stalowe elementy kute z naszej oferty spełniają normy, są powtarzalne i cechują się ciekawym wzornictwem. Do swojej kompozycji możesz wybrać motywy kwiatowe, roślinne lub geometryczne, tworząc wyjątkowy wzór. Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań na wykonanie balustrady polecamy elementy kute, z pewnością wyróżniające się stylem na tle obecnie panującego minimalizmu.

Przekonaj się sam:

Tralki i słupy

Rozety i wypełnienia

Kwiaty i liście